Головна/Програма лояльності

Програма лояльності

Відслідковуйте свої бонуси в особистому кабінеті

Мережа магазинів «ЛотОК» дбає про кожного свого покупця, адже Ви – наша сім'я. Ми створили спеціальну картку переваг «Родина ЛотОК».

Які привілегії мають учасники «Родини ЛотОК»?

interest

обов'язковий бонус
бонус 1% від суми чеку*

interest

можливість зберігати
решту

interest

додаткові бонусиза участь в акціях та опитуваннях

Додаткові бонуси за програмою BONUS BACK

BONUS BACK надає більше переваг для лояльних покупців програми лояльності «Родина ЛотОК» у вигляді додаткових бонусів, що здійснюють покупки на визначену суму в місяць.

Якщо клієнт протягом поточного місяця зробив покупки з карткою програми лояльності «Родина ЛотОК» на загальну суму чеків від 3000 грн. до 4 999 грн, то на особистий рахунок покупця зараховуються додаткові бонуси, які складають в сумі 2% від загальної суми чеків поточного місяця.

Якщо клієнт протягом поточного місяця зробив покупки з карткою програми лояльності «Родина ЛотОК» на загальну суму чеків більш 5000 грн., то на особистий рахунок покупця зараховуються додаткові бонуси, які складають в сумі 3% від загальної суми чеків поточного місяця.

Нарахування бонусів за програмою BONUS BACK відбувається одноразово протягом 7 днів кожного наступного місяця Термін дії додаткових бонусів складає 30 календарних днів.

Як поріднитися?

qr Unio11 mobile vector gift

- Встановлюйте мобільний додаток “Лоток” на свій смартфон та отримайте 10 привітальних бонусів (10 грн) на баланс. - Придбайте картку за 10 грн на касах маркетів мережі “Лоток”.

- Купуйте товари в будь-якому маркеті мережі “Лоток” на суму від 50 грн одним чеком та отримайте** картку на касі.

Як витрачати з «Родиною ЛотОК»?

При здійсненні покупок в магазині «ЛотОК» необхідно пред’явити картку переваг «Родина ЛотОК». При розрахунку бонусами, касир знімає вказану Вами суму бонусів, що не перевищує поточний залишок на картці.

basket vector phone

Всі операції по нарахуванню, розрахунку та залишку бонусів відображаються у фіскальному чеку.

«ЛотОК» – на відстані турботи!

*Бонуси не накопичуються та не списуються при покупці алкогольних напоїв, тютюнових виробів та товарів, які приймають участь в акціях (наприклад, в газеті або ціновій акції), а також на соціальні продукти (наприклад, соціальний хліб).

**Мається на увазі придбання за 0,99 грн з врахуванням ПДВ.

  • Правила програми

    При здійсненні покупок в магазині «ЛотОК» необхідно пред’явити картку переваг «Родина ЛотОК».

    При здійсненні покупок в магазині «ЛотОК» необхідно пред’явити картку переваг «Родина ЛотОК». При розрахунку бонусами, касир знімає вказану Вами суму бонусів, що не перевищує поточний залишок на картці.