FAQ
FAQ

Який режим роботи маркетів?

Друзі, у зв'язку з поточними подіями маркети ЛотОК працюють у режимі, що відрізняється від звичного для вас. За можливості ми коригуємо та збільшуємо час роботи маркетів, тому просимо Вас поставитися з розумінням. Ми насправді робимо все можливе, аби ви могли придбати все необхідне в комфортний для вас час.

 

Де можна дізнатися актуальний режим роботи маркету?

Актуальний режим роботи маркетів можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію маркетів ЛотОК.

 

Чи працює зараз сервіс доставки продуктів?

Наразі сервіс доставки продуктів тимчасово не працює. Проте ми вже докладаємо всіх зусиль, щоб відновити цей сервіс уже найближчим часом.

 

Програма лояльності

 

Як зареєструватися в програмі лояльності?

За посиланням або в додатку, який можна завантажити, відсканувавши QR-код у нижній частині сайту.

 

На які товари розповсюджуєтеся дія бонусів?

На всі, окрім тютюнових виробів, алкогольних напоїв та акційних пропозицій.

 

Як використовувати бонуси?

Відсканувати картку лояльності на касі та касир запропонує списати бонуси з рахунку.

Мінімальна сума фактичної оплати - 10 копійок від суми чеку. Усе інше можна оплатити наявними бонусами.

 

Який еквівалент бонусів до гривні?

Від кожної покупки на Ваш бонусний рахунок нараховується 1%. Наприклад, ви здійснили покупку на суму 100 гривень: Ваш бонусний рахунок поповниться на 1 бонус.

1 бонус = 1 гривня.

 

Як дізнатись скільки бонусів на персональному рахунку?

У власному кабінеті за посиланням або в додатку.

 

BONUS BACK 

Надає більше переваг для лояльних покупців програми лояльності «Родина ЛотОК» у вигляді додаткових бонусів, що здійснюють покупки на визначену суму в місяць. 

Якщо клієнт протягом поточного місяця зробив покупки з карткою програми лояльності «Родина ЛотОК» на загальну суму чеків від 3000 грн до 4 999 грн, то на особистий рахунок покупця зараховуються додаткові бонуси, які складають у сумі 2% від загальної суми чеків поточного місяця.

Якщо клієнт протягом поточного місяця зробив покупки з карткою програми лояльності «Родина ЛотОК» на загальну суму чеків більш 5000 грн, то на особистий рахунок покупця зараховуються додаткові бонуси, які складають у сумі 3% від загальної суми чеків поточного місяця.

*Зарахування додаткових бонусів відбувається одноразово протягом 7 днів наступного за звітним місяця. Термін дії додаткових бонусів складає 30 календарних днів.