Ласкаво просимо на сайт мережі магазинів "ЛотОК"!

"ЛотОК" -мережа магазинів, що динамічно розвивається, була створена в 2011 році зусиллями та ентузіазмом нашого дружнього колективу. За 8 років своєї роботи ми стали справжньою родиною, де кожен з нас сіє своє зернятко для досягнення спільної мети.

Наш формат - це магазини біля дому. Наша місія - робити Ваші щоденні покупки якісними та зручними!

"ЛотОК"  знаходиться на відстані турботи.

Мережа магазинів "ЛотОК" готова спільно з Вами розвивати абсолютно нову культуру покупок, при якій найголовніше - зручність (формат біля дому), доступність (доступні ціни), свіжість та якість, а також комфорт та сервіс.

Спеціально для Вас, ми регулярно оновлюємо і доповнюємо асортимент наших магазинів, розширюємо асортимент продукції власної торгової марки. Для нас дуже важливо отримувати зворотній зв'язок від кожного нашого відвідувача. Адже головним девізом мережі магазинів "ЛотОК" є те, що наш магазин - це Ви - наші покупці, кожен з Вас, всі ті, кому приємно і зручно мати магазин біля дому, куди можна вийти в будь-який час, за потрібним продуктом, практично в капцях.   

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб Вам було комфортно, зручно і по-домашньому затишно в наших магазинах.

 Щоб прийшовши в магазин "ЛотОК"  Ви завжди змогли знайти свіжі продукти, хороший асортимент і отримати якісне обслуговування.

Відчуйте нашу турботу та увагу, і нехай всі Ваші покупки будуть завжди в задоволення!  

Адреси наших магазинів
Щоб подивитися адреси наших магазинів клікніть на посилання