Ласкаво просимо на сайт мережі магазинів "ЛотОК"!

"ЛотОК" -мережа магазинів, що динамічно розвивається, була створена в 2011 році зусиллями та ентузіазмом нашого дружнього колективу. За 8 років своєї роботи ми стали справжньою родиною, де кожен з нас сіє своє зернятко для досягнення спільної мети.

Наш формат - це магазини біля дому.

Головним девізом мережі магазинів "ЛотОК" є те, що наш магазин - це Ви - наші покупці, кожен з Вас, всі ті, кому приємно і зручно мати магазин біля дому, куди можна вийти в будь-який час, за потрібним продуктом, практично в капцях.   

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб Вам було комфортно, зручно і по-домашньому затишно в наших магазинах.

Наша місія - робити Ваші щоденні покупки якісними та зручними!

Спеціально для Вас, ми регулярно оновлюємо і доповнюємо асортимент наших магазинів, розширюємо асортимент продукції власної торгової марки. Для нас дуже важливо отримувати зворотній зв'язок від кожного нашого відвідувача.

"ЛотОК"  знаходиться на відстані турботи.

Мережа магазинів "ЛотОК" готова спільно з Вами розвивати нову культуру покупок, при якій найголовніше - зручність (формат біля дому), доступність (доступні ціни), свіжість та якість, а також комфорт та сервіс.

 Щоб прийшовши в магазин "ЛотОК"  Ви завжди змогли знайти свіжі продукти, хороший асортимент і отримати якісне обслуговування.

Відчуйте нашу турботу та увагу, і нехай всі Ваші покупки будуть завжди в задоволення!