1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ
 
1.1. Організатором Акції "1+1" (далі – Акція) є ТОВ «ЛК-Транс» (далі – Товариство), юридична адреса: 04050, м.  Київ, вул. Мельникова, буд. 12 (далі – Організатор).
2. ПЕРІОД ТА ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЇ
2.2. Період дії Акції: з 16.06.2019 року до 30.06.2019 року.
2.3   Акція діє в усіх магазинах мережі «ЛотОК».
3. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
3.1. Метою проведення Акції є стимулювання попиту покупців на товари і прискорення їх просування.
4. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
4.1.При покупці двох однакових пачок морозива "Три ведмеді", які приймають участь в акції, одним чеком другу упаковку можна придбати за 0,01грн.
5. ІНШІ УМОВИ
5.1. Організатор Акції має право в односторонньому порядку доповнити або змінити цей Порядок. Повідомлення про цей додаток або зміну Порядку буде здійснено на сайті: https://lotok.ua.
5.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов Акції.
5.3. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин.
5.4. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені і прізвища Організатором Акції, на проведення фото-та/або кінозйомки (відеозйомки) за їх участю в рамках Акції без будь-якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, які стосуються Акції, з рекламною метою способом і методами, що не суперечать чинному законодавству України.
5.5. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цього Порядку, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цим Порядком, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення організатора є остаточним.
5.6. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.
5.7. З правилами дії Акції можна ознайомитися на сайті: https://lotok.ua.
Товари,які приймають участь в акції:
Морозиво Три Ведмеді Monaсo Карамель-кунжут глазур. паличка 80г,  артикул 26503.
Морозиво Три Ведмеді Monaсo  Трюфель-апельсин глазур. паличка 80г,  артикул 26504.
Морозиво Три Ведмеді Monaco Макаруне глазур.паличка 80г, артикул 34625.​