"Родина ЛотОК" - це програма заохочення, створена спеціально для покупців мережі магазинів "ЛотОК". Вона дозволяє економити і навіть заробляти.

Ви можете отримати карту-ключ «родича», яка дає можливість накопичувати бонуси здійснюючи покупки.

Кожного разу, пред’являючи касиру карту-ключ, Ви поповнюєте свій баланс карти на 1% від суми чеку.

Наприклад: чек на суму 300 грн = 3 грн на карту «Родина ЛотОК»

 

·      Купуйте товари в будь-якому магазині мережі "ЛотОК" на суму від 50 грн одним чеком та отримайте* на касі свою карту-ключ "родича".

*під отриманням на касі карти-ключа  мається на увазі придбання за 0,01грн

·     Також Ви маєте можливість придбати карту-ключ для себе чи своїх близьких за 10 грн на касах магазинів нашої мережі.

·     Заповніть відривну паперову реєстраційну форму і залиште її у скриньці біля каси або заповніть анкету на персональній сторінці учасника «Родини ЛотОК» на нашому сайті www.lotok.ua або за допомогою терміналів I-BOX чи завантажуйте додаток «ЛотОК».

Щоб накопичувати бали всією родиною, мережа "ЛотОК" крім картки-ключа, надає ключики-брелоки до основної карти, що дає можливість всій родині накопичувати додаткові кошти на рахунку. Пред'являйте свою картку або брелок "Родини ЛотОК" на касі перед кожною покупкою в мережі магазинів "ЛотОК", та автоматично накопичуйте бали на своєму рахунку.    

З кожної сплаченої суми чеку в мережі магазинів «ЛотОК» Учасник «Родини ЛотОК» отримує 1%.

Після розрахунку (готівковими коштами чи банківськими картами) у чеку вказується баланс нарахованих та накопичених коштів.

 

·     Картка стає активною, тобто нею можна скористатися, тільки після коректної реєстрації. Пред’являючи карту-ключ «родича» на касі магазину, використовуйте кошти на картці та зменшуйте суму чека на суму накопичення. Ви маєте можливість витрачати та накопичувати бонуси за будь-які товари, крім алкоголю, тютюнових виробів та позицій, які приймають участь в акціях та за соціальні товари (наприклад, соціальний хліб).

·     Термін використання коштів на картці «Родина ЛотОК», зароблених у поточному календарному році – до кінця першого місяця наступного календарного року. Якщо бонусні кошти не були використані протягом цього періоду, вони анулюються.