"Родина ЛотОК" - це програма заохочення, створена спеціально для покупців мережі магазинів "ЛотОК". Вона дозволяє економити і навіть заробляти.

Ви можете отримати карту-ключ "родича", яка дає можливість накопичувати бонуси здійснюючи покупки. Кожного разу, пред'являючи касиру карту-ключ, Ви поповнюєте свій баланс карти на суму чека.  

Наприклад: 100 грн = 100 ОК-бонусів = 1 грн

  • Купуйте товари в будь-якому магазині мережі "ЛотОК" на суму від 50 грн одним чеком та отримайте* на касі свою карту-ключ "родича".

*під отриманням на касі карти-ключа  мається на увазі придбання за 0,01грн

  • Також Ви маєте можливість придбати карту-ключ для себе чи своїх близьких за 10 грн на касах магазинів нашої мережі.
  • Заповніть відривну паперову реєстраційну форму  і залиште її у касира або заповніть анкету на персональній сторінці учасника "Родини ЛотОК" на нашому сайті

Щоб накопичувати бали всією родиною, мережа "ЛотОК" крім картки-ключа, надає ключики-брелоки до основної карти, що дає можливість всій родині накопичувати додаткові кошти на рахунку. Пред'являйте свою картку або брелок "Родини ЛотОК" на касі перед кожною покупкою в мережі магазинів "ЛотОК", та автоматично накопичуйте бали на своєму рахунку.    

За кожну сплачену 1(одну) гривню в мережі магазинів "ЛотОК" Учасник "Родини ЛотОК" отримує 1 (один) "ОК". На соціальні товари бонуси не нараховуються (перелік товарів уточнюйте в торгових точках).

Після розрахунку (готівковими коштами чи банківськими картами) у чеку вказується кількість накопичених "ОК" у вигляді цілого числа.

  • ОК-бонуси стають активними, тобто ними можна скористатися через 48 годин, зменшуючи суму чека на суму накопичених "ОК-бонусів", пред'являючи картку-ключ "родича" на касі  магазину в момент покупки. Ви маєте можливість витрачати їх на будь-які товари, крім алкоголю та тютюнових виробів.
  • Термін використання "ОК-бонусів", заробленних у поточному календарному році - до кінця першого місяця наступного календарного року, тобто до 31.01 наступного календарного року. Якщо бонуси не були використані протягом цього періоду, вони анулюються.